Jeśli nie możesz zalogować się na forum użyj funkcji - NIE PAMIĘTAM HASŁA - w innym przypadku pisz na adres admin@oscarsierra.pl , nie zapomnij podpisać swojego @ znakiem lub loginem.

Osoby nowo zarejestrowane do czasu przywitania się z załogą forum, mają ograniczony dostęp do pisania postów.

- Regulamin

1. Podstawowym wymogiem możliwości publikowania wpisów na forum jest rejestracja po uprzednim zaakceptowaniu Regulaminu.
2. Rejestrując się na witrynie „https://oscarsierra.pl/forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”.
3. Administracja witryny ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.
4. Korzystanie z witryny po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.
5. Rejestracja przebiega dwuetapowo. Użytkownik wypełnia wszystkie wymagane w formularzu rejestracyjnym dane, które następnie są weryfikowane przez Administrację, decydującą o aktywacji konta i przyznaniu dostępu do poszczególnych części forum.
6. Niedostateczne lub nieprawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego będzie skutkowało negatywną weryfikacją podczas tworzenia nowego konta użytkownika i konto nie zostanie aktywowane.
7. Forum nie jest miejscem do prezentacji swoich poglądów religijnych i politycznych oraz kampanii wyborczej dla żadnej z partii politycznych.
8. Brak obecności forumowicza na forum przez okres 180 dni jest równoznaczne z jego opuszczeniem ( forum ) a tym samym takowy forumowicz zostaje usunięty.
9. Podany podczas rejestracji adres e-mail jest wykorzystywany do weryfikacji konta użytkownika, wysyłania powiadomień i komunikatów od Administracji oraz w przypadku, gdy użytkownik zapomni hasła do swojego konta na forum i uruchomienia procedury wysłania hasła tymczasowego.
10. Powyższy regulamin jest skróconą wersją regulaminu dot. samego forum. Wszelkie informacje dotyczące : wstąpienia do klubu, praw i obowiązków oraz przywilejów członkostwa klubu Oscar Sierra znajdują się w regulaminie na forum dostępnym po ówczesnym zarejestrowaniu się.